Meridie

Váš reklamní partner

Kvalitní tým pracovníků ve společnosti MERIDIE s.r.o. Vám zajistí kompletní reklamní servis, od vizitek až po billboardy nebo komplexní informační a orientační systémy.

Vnitřní informační systémy

Co to je VIS...

Vzhledem k členitosti budov je častým jevem dezorientace návštěvníku v těchto stavbách, přitom by většinou stačilo jen málo: vlastnit kvalitní informační systém.

Vnitřní informační systém /zkr. VIS/ by měl být navrhnut nejenom z hlediska funkce, ale i po stránce designu a estetiky. Snažíme se proto již roky, aby námi dodané VIS sloužily nejenom jako přesné navigační prvky, ale aby měli i sounáležitost s nemovitostí, ve které jsou umístěny.

Navrhujeme informační systém:

Co potřebujeme jako podklady pro tvorbu návrhů:

  • především počty podlaží, označených místností
  • jmenný výčet pracovníků vč. funkcí, jednotlivých oddělení atd.
  • grafické podklady - logotypy, grafické manuály nebo obrázky daných entit
  • v případě členitých budov plány popř. výkresy v tištěné nebo el. podobě
  • pochopitelně kontakt na Vás, aby byla možná konzultace sporných bodů

Samozřejmě nejlepší je osobní kontakt spojený s naší návštěvou, abychom mohli sami vyhodnotit možnosti všech aspektů VIS.

Provedení

V současné době ve většině případů pracujeme s materiály na bázi hliníkových slitin a to s profily, ze kterých je systém složen:

SYSTÉM SLIMSLATZ

Eloxovaný hliník umožňuje díky další povrchové úpravě - většinou práškové - komaxit - volit barevné odstíny tabulek dle vzorníku barev. Systém je vhodný pro označení dveří, místností, ale i patrových tabulí v jednom stylu. Lišty o výšce 20, 40, 60, 80 mm lze kombinovat vzhledem k rozměrům podkladu, na nějž je umístěn. 20-ti a 40-ti milimetrové lišty se dodávají i pro zasunutí průhledného štítku s vytištěnými údaji.

SYSTÉM INSERTZ

Opět je systém vyroben z eloxovaného hliníku, avšak rozdíl je v sestavení. Většinou tabulka obsahuje: antireflexní krycí fólii, papír s potiskem, hliníkový profil a koncovku / černý plast se dvěma šroubky /. Systém Insertz se vyrábí v šířkách profilu: 50, 100, 148, 210 a 297 mm.

Budeme rádi, když nás se svými dotazy ohledně VIS budete kontaktovat pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Mám zájem o Vnitřní informační systémy