Meridie

Váš reklamní partner

Kvalitní tým pracovníků ve společnosti MERIDIE s.r.o. Vám zajistí kompletní reklamní servis, od vizitek až po billboardy nebo komplexní informační a orientační systémy.

Profil společnosti

Předmětem činnosti je kompletní reklamní servis.

Během několika let si firma vytvořila dobré jméno především v oblasti informačních a orientačních systémů pro obce a města jak pro komunální, tak i komerční cíle a v oblasti vnitřních informačních systémů.

Po velké části Brna jsou na frekventovaných místech rozmístěny reklamní plochy právě pro Vaše reklamy. Možnosti reklamy jsou však téměř neomezené. Na Vaše přání tým pracovníků navrhne a zhotoví jakoukoliv grafiku na automobily, výlohy, miniboardy, billboardy, výplně zábradlí a další.

Navrhne a vytiskne vizitky, letáky, katalogy, plakáty, výroční zprávy, kalendáře, svatební oznámení, vstupenky, programy, jídelní a nápojové lístky ...

Další nabídkou jsou možnosti nažehlení, potisku či nášivek Vašich log na trička, bundy, čepice, ochranné přilby a pracovní předměty apod.

Tímto však naše nabídka nekončí, na přání zpracujeme graf. návrh a v kooperaci potiskneme tužky, deštníky, dárkové předměty.

Pochopitelně nelze opomenout kvalitní tým pracovníků, který je vždy ochoten Vám poradit s volbou vhodné technologie pro realizaci Vaší zakázky.