Meridie

Váš reklamní partner

Kvalitní tým pracovníků ve společnosti MERIDIE s.r.o. Vám zajistí kompletní reklamní servis, od vizitek až po billboardy nebo komplexní informační a orientační systémy.

Malonákladový tisk

Optimální řešení mezi ofsetem a kusovou výrobou ...

Jistě také neustále v tiskárnách a studiích slyšíte, že je toho málo, že osvity jsou drahé, a kdyby toho bylo alespoň pět set kousků... na to zapomeňte a přijďte k nám. Náš malosériový digitální tiskový systém uspokojí Vaše vysoké požadavky na kvalitu tisku i rychlost zhotovení Vašich tisků. Vizitky, kalendáře, pozvánky, prospektya jiné firemní či osobní tiskoviny i v malém nákladu získají luxusní vzhled profesionálně provedených tiskovin. Stroj Canon CLC 4000 splňuje nejpřísnější kritéria pro barevný produkční tisk. Každá komponenta použitá v systému byla optimalizována tak, aby zákazník dostal k dispozici prvotřídní barevné tiskové řešení.

Výhody tisku na CLC 4000:

Navštivte naši provozovnu a sami se přesvědčíte o špičkové kvalitě a příznivých cenách.

  • Rozlišení tisku 800 x 400 dpi
  • Tisk ze souboru - odpadá výroba filmů
  • Možnost tisku na materiály gramáže 80 - 253 g/m
  • Tisk do formátu A3+ s rychlostí 41 stránek za minutu

Dokončovací úpravy dokumentů:

Možnosti tiskového stroje zvyšuje mimo jiné i naše řezací zařízení DUPLO DC 545HC, které umožňuje oříznutí nepotištěných okrajů, ořezání listu na konečný rozměr, zhotovení rýhy pro ohyb /big/.

Dále nabízíme vazbu V1, V2 a kroužkovou vazbu buď drátěnou nebo plastovou.

Další možnosti tisku a dokončovacích úprav Vám rád sdělí náš kvalifikovaný personál, který zodpoví veškeré Vaše dotazy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mám zájem o Malonákladový tisk