Meridie

Váš reklamní partner

Kvalitní tým pracovníků ve společnosti MERIDIE s.r.o. Vám zajistí kompletní reklamní servis, od vizitek až po billboardy nebo komplexní informační a orientační systémy.

Velkoformátový tisk

Exteriérový tisk s vynikajícím poměrem kvalita cena

Profesionální čtyřbarevná piezoelektrická solventní tiskárna Mimaki JV3-160SP, která díky vysoké kvalitě výstupů nachází uplatnění nejen v exteriéru, ale i v řadě interiérových aplikací. Solventní inkousty umožňují tisknout na média bez coatingu a mají odolnost výtisků vůči UV záření 3 roky. Lze tisknout na samolepící fólie, billboardový papír, papír pro citylighty, bannery, textil, vlajkoviny, síťoviny, tuhé PVC, polyester, backlighty. Šíře tisku je 1600 mm a díky svářečce na PVC bannery jsme schopni zajistit defakto jakoukoliv velikost výsledného tisku.

Solventní tisk tak obohacuje signmakingovou výrobu o vytištěné materiály, které mají výzmamný vliv na vzhled Vaší reklamy a nezanedbatelná je i cenová úspora vzhledem k nižším časovým nárokům.

Dokončovací úpravy

Veškeré velkoformátové tisky Vám v případě Vašeho zájmu zalaminujeme na zařízení OLEPOFIX 1300.

Velkoformátový laminátor tiskovin aplikuje laminovací fólie za studena a kromě laminování umožňuje kašírování PVC desek do maximální šíře 1296 mm a tloušťky 30 mm. Olaminovaný materiál je možno formátovat na potřebné rozměry.

Laminovaný materiál: papír, fólie, tenký plast.

Věříme, že si z naší nabídky velkoformátového tisku vyberete a budete s našemi službami spokojeni.

Soubory ke stažení: 
PřílohaVelikost
Plain text icon fakturacni_udaje.txt79 bajtů

Mám zájem o Velkoformátový tisk